بهار – فنر – چشمه روسیه منابع پوتین

بهار – فنر – چشمه: روسیه منابع پوتین عربستان ولادیمیر عربستان سعودی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نیمه اول اشتباه بازی کردیم/ از طارمی انتظار آقای گلی داریم ، برانکو

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از پیروزی پرسپولیس برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران بیان کرد: تبریک بزرگی به مناسبت روز خبرنگار خدمت اصحاب

نیمه اول اشتباه بازی کردیم/ از طارمی انتظار آقای گلی داریم ، برانکو

برانکو: نیمه اول اشتباه بازی کردیم/ از طارمی انتظار آقای گلی داریم

عبارات مهم : برانکو

سرمربی پرسپولیس گفت: از طارمی انتظار داریم که امسال هم آقای گل شود.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از پیروزی پرسپولیس برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران بیان کرد: تبریک بزرگی به مناسبت روز خبرنگار خدمت اصحاب رسانه دارم. راجع به بازی باید بگویم هشدار داده بودم که این بازی متفاوت با سوپر جام است و نیاز به دقت و تمرکز دارد. اعلام کردم می بریم نه به این خاطر که حریف را دست کم بگیریم بلکه ما پرسپولیسیم و هر بازی باید جهت برد برویم.

نیمه اول اشتباه بازی کردیم/ از طارمی انتظار آقای گلی داریم ، برانکو

او ادامه داد: اصلا کارمان راحت نیست و تمام تیم ها می آیند تا ما را غافلگیر کنند. بعد از نیمه اول که راضی نبودم بازیکنان تمام تلاششان را کردند. ما ضعف تاکتیکی داشتیم. در نیمه دوم گل زودهنگام و تعیین کننده ای زدیم. بازیکنانم در نیمه دوم تفکرشان را عوض کردن دادند و با پاسکاری به گل رسیدند.

برانکو گفت: برنامه ما در لیگ بسیار فشرده بود. ما برابر فولاد با مسئله مواجه شدیم. آن بازی یک داربی کوچک بود. داربی مهم ما برابر تراکتورسازی برگزار شد. ما پارسال این تیم را به مشکل پشت سر گذاشته بودیم و امروز هم داربی ما با نفت قهرمان جام حذفی بود. ما دو بازی مهم را پشت سر گذاشتیم و آن چیزی که ما را خوشحال می کند استقبال تماشاگران و تشویق آن ها از دقیقه یک تا ۹۰ است.

به گزارش ایسنا، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری بعد از پیروزی پرسپولیس برابر نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران بیان کرد: تبریک بزرگی به مناسبت روز خبرنگار خدمت اصحاب

سرمربی پرسپولیس با اشاره به اینکه تیمش در نیمه دوم متحول شد خاطرنشان کرد: ما نیمه اول اشتباه بازی کردیم و با ارائه بازی ترکیبی کم و بازی مستقیم زیاد، نتوانستیم به گل برسیم ولی خوشبختانه امروز مهدی طارمی راه افتاد و ما هم از او انتظار داریم مقامی که فصل پیش کسب کرد را تکرار کند. ما از طارمی می خواهیم بازی به بازی بهتر شود.

برانکو همچنین در پاسخ به این پرسش که علت جر و بحث منشا با ایگور بعد از آخر بازی چه بود، توضیح داد: فکر می کنم اینکه بازیکن بخواهد با مربی خود صحبت کند ممنوع نیست. این صحبت هایی است که ما با بازیکنان انجام می دهیم و بین خودمان در داخل رختکن مطرح می شود. این ها پرسشها شخصی تیم ماست.

واژه های کلیدی: برانکو | بازیکنان | پرسپولیس | پرسپولیس | مهدی طارمی | برانکو ایوانکوویچ | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs