بهار – فنر – چشمه روسیه منابع پوتین

بهار – فنر – چشمه: روسیه منابع پوتین عربستان ولادیمیر عربستان سعودی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات شاگردان شفر از پیروزی بازماندند ، توقف استقلال برابر قعرنشین لیگ

تیم فوتبال استقلال در هفته دوازدهم لیگ برتر برابر تیم سیاه جامگان با نتیجه تساوی متوقف شد تا دست وینفرد شفر از رسیدن به یک پیروزی دیگر کوتاه بماند.

شاگردان شفر از پیروزی بازماندند ، توقف استقلال برابر قعرنشین لیگ

توقف استقلال برابر قعرنشین لیگ/ شاگردان شفر از پیروزی بازماندند

عبارات مهم : بازیکن

تیم فوتبال استقلال در هفته دوازدهم لیگ برتر برابر تیم سیاه جامگان با نتیجه تساوی متوقف شد تا دست وینفرد شفر از رسیدن به یک پیروزی دیگر کوتاه بماند.

به گزارش مهر، تیم فوتبال استقلال از ساعت ۱۴:۴۵ امروز دوشنبه در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر در ورزشگاه ثامن مشهد به مصاف سیاه جامگان رفت که این مسابقه در نهایت با نتیجه تساوی بدون گل به اتمام رسید.

وینفرد شفر سرمربی استقلال در غیاب ۵ بازیکن مهم خود، تیمش را با ترکیب حسین حسینی، مجید حسینی، پادوانی، امید نورافکن، خسرو حیدری، روزبه چشمی، امید ابراهیمی، سرور جپاروف، فرشید اسماعیلی (۶۷ – مهدی قائدی)، جابر انصاری و سجاد شهباززاده (۷۵ – علی قربانی) روانه میدان کرد. محدودیت بازیکن در استقلال باعث شد تا امید نورافکن در پست دفاع چپ به کار گرفته شود.

استقلال در نیمه نخست برتری محسوسی نسبت به تیم سیاه جامگان داشت و صاحب چند موقعیت خوب گلزنی شد. مهمترین وقت استقلال در این نیمه در دقیقه ۳۱ به وسیله سجاد شهباززاده به دست آمد. این بازیکن که در موقعیتی تک به تک با دروازه بان سیاه جامگان قرار گرفته بود، نتوانست توپش را به گل تبدیل کند. جابر انصاری هم در دقایق نهایی نیمه نخست می توانست گلزنی کند که ضربه سر مهاجم استقلال به وسیله دروازه بان سیاه جامگان مهار شد.

در نیمه دوم هم این استقلال بود که روند هجومی خودش را حفظ کرد. سرعت بالای انتقال توپ از دفاع به خط حمله استقلال، بارها باعث جاماندن مدافعان سیاه جامگان شد. هرچند اشتباه بازیکنان استقلال در پاسکاری هم زیاد کردن یافته بود ولی آبی پوشان قدر موقعیتهای به دست آمده را ندانستند.

شفر جهت حفظ فشار روی دروازه سیاه جامگان، مهدی قائدی و علی قربانی را اواسط نیمه دوم وارد زمین کرد. حرکات سرعتی قائدی از سمت چپ، بار هجومی آبی پوشان را اوج نگه داشت. در یک موقعیت، حتی شوت مهدی قائدی در دقیقه ۶۹ به تیرک عمودی دروازه سیاه جامگان برخورد کرد. فشار حملات استقلال حتی تا دقیقه ۹۴ هم ادامه داشت ولی به نتیجه نرسید تا این بازی در نهایت با تساوی بدون گل به اتمام برسد.

استقلال با این تساوی ۱۳ امتیازی شد و با یک پله افزایش در رده یازدهم قرار گرفت. سیاه جامگان هم با ۸ امتیاز در قعر جدول باقی ماند.

شاگردان شفر از پیروزی بازماندند ، توقف استقلال برابر قعرنشین لیگ

واژه های کلیدی: بازیکن | پیروزی | استقلال | استقلال | بازیکنان | دروازه بان | سیاه جامگان | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs